4 przepisy na udane zdjęcia – Fotografia ślubna​

Przepis na udane zdjęcia - Fotografia ślubna

Ślub to najważniejszy dzień w życiu większości osób. Wspomnienia bywają ulotne, a pamięć ludzka zawodna. Od wieków temu wydarzeniu, oprócz osób najbliższych towarzyszy fotograf. Jego zadaniem jest uwiecznienie tej chwili w sposób oryginalny i osobisty. Często jednak zdjęcia ślubne bywają problematyczne. Chcąc uniknąć „wpadek” przestrzegaj prostych zasad!

przygotowania Panny młodej fotograf Lublin PhotoWos

1. Daj się poznać! Fotografia to intymna dziedzina sztuki, odsłania nas i pokazuje takich jakimi jesteśmy. Dajmy się poznać fotografowi – zdjęcia ślubne będą dzięki temu autentyczne i prawdziwe. Dobrym sposobem na zapoznanie jest skorzystanie z usług fotografa wcześniej. Pomyśl o sesji narzeczeńskiej, sesji na wieczór panieński czy kawalerski.

2. Przedstaw swoje oczekiwania! Aby uniknąć niezadowolenia, przedstaw dokładnie na czym Ci zależy. Skoro już zdecydowaliście się na danego fotografa, znaczy, że jego styl nie jest wam obcy. Warto jednak sprecyzować wasze oczekiwania. Może chcecie zdjęcia ślubne z konkretnymi osobami? Zależy wam szczególnie na danym momencie? Nie krępuj się, mów co czujesz!

3. Ciesz się tym dniem! Pamiętaj, że nawet najlepszy fotograf nie jest cudotwórcą. To jak będziecie wyglądać na zdjęciach, zależy także od waszego nastroju. Bawcie się, cieszcie się, emanujcie miłością, a wszystko będzie dobrze!

4. Otoczenie ma znaczenie. Często Pary Młode natrafiają na zdjęcia w portfolio z najpiękniejszych sal weselnych lub plenerów w Polsce. I tak przeglądając frazy na przykład „fotografia ślubna” czy sesja ślubna glamour„ natrafiamy na zdjęcia pięknych przestronnych sal o XIX-wiecznym klimacie. Nie oczekujmy stworzenia nadmorskiego klimatu w industrialnej przestrzeni.

hotoWos fotograf lublin

Przygotowania do ślubu to ogrom stresu i obowiązków, zadbaj więc o to, aby TEN dzień przebiegał zgodnie z planem i oczekiwaniami. Zadowolenie ze zdjęć to istotny punkt tej przygody. Zadbaj o to, aby fotografia ślubna była pamiątką, do której będziecie z chęcią wracać po latach. 


Do dzieła!

fotograf lublin
4 przepisy na udane zdjęcia – Fotografia ślubna​

Jedna myśl na “4 przepisy na udane zdjęcia – Fotografia ślubna​

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry