ostrowiec

Fotograf Ostrowiec Świętokrzyski

Fotograf ślubny Lublin, Zamość, Łuków, Puławy, Opole Lubelskie, Chełm, Lipsko, Zwoleń, Ostrowiec Świętokrzyski,

Nazywam się Karol Woś i zajmuję się fotografią ślubną w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od małego największą frajdę sprawiało mi uwiecznianie miejsc, ludzi i zdarzeń. Zawsze towarzyszyła mi świadomość tego, jak ulotne są chwile, jak szybko upływa czas, i jak nieodwracalnie zmieniają się ludzie. Fotografia pozwala oszukać ludzkie przeznaczenie, unieruchamiając ludzkie życie w jednym momencie na kliszy fotograficznej. Uwielbiałem to poczucie, bo w ten sposób mogłem poczuć się niczym mag z baśni, potrafiący zakląć czas w przedmiocie, jakim jest dobrze wykonane zdjęcie.

polecany fotograf ślubny

" Fotografowanie stało się dziś rozrywką niemal równie powszechną jak seks czy taniec. Oznacza to, że podobnie jak każda forma sztuki masowej, fotografia w rękach większości ludzi wcale sztuką nie jest. "
Susan Sontag

Nic dwa razy się nie zdarza...

Cała sztuka polega na odpowiednim wyborze momentu, który chcemy uwiecznić: mogą być to przelatujące w malowniczym szyku ptaki, korony drzew uginające się pod podmuchami wiatru, bawiące się dzieci. Możliwości jest sporo, ich liczba zależy jedynie od wyobraźni i wrażliwości fotografa oraz jego otwartości na otaczający świat. Muszę jednak przyznać, że największą radość sprawia mi fotografowanie ludzi. Życie ludzkie, obfitujące w doniosłe wydarzenia, jest fantastycznym materiałem dla fotografa. Udokumentować w ten sposób można chrzest, kolejne urodziny, ślub i inne ważne wydarzenia z życia człowieka. Każde z tych wydarzeń jest niepowtarzalne, unikalne w skali całego życia, bo nie ma dwóch takich samych sesji weselnych, nie obchodzi się dwa razy tych samych urodzin. Uwielbiam towarzyszące tym wydarzeniom silne emocje, zrozumiałe wzruszenie. Dlatego postanowiłem poświęcić swoje życie zawodowe fotografii weselnej.

polecany fotograf ostrowiec
fotograf ostrowiec świętokrzyski
fotograf ostrowiec sw

Lubię Cię fotografować...

Lubię Cię fotografować, zwłaszcza w takiej chwili, jaką jest ślub, bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Chciałbym uchwycić Wasze emocje, utrwalić na  fotografii wzruszenie towarzyszące temu niezwykłemu wydarzeniu. Chciałbym być wtedy razem z Wami. Karol Woś to osoba, której bez wątpienia powinniście polecić dokumentację tego zdarzenia. Czymże są bowiem wspomnienia bez pamiątek, dzięki którym wraca się później pamięcią w szczęśliwe dni? Nie zdarza się też czasami tak, że w towarzyszącym tak ważnej chwili przejęciu umykają Wam istotne szczegóły, które potem odnajdujecie wspólnie na zdjęciu?

polecany fotograf ślubny Karol Woś PhotoWos

Będę niezauważalny. To nie ja jestem tutaj ważny, lecz Wy. Moją rolą jest nieprzeszkadzanie Wam w napawaniu się tą niezwykłą chwilą. Bądźcie sobą, bądźcie naturalni i szczęśliwi. Cieszę się tą chwilą razem z Wami, ukradkiem wykonując zdjęcia, na których potem się odnajdziecie, gdy będziecie wracać do tych chwil, przeżywając następujące po sobie rocznice ślubu. Wtedy będę najbardziej szczęśliwy – gdy będziecie chcieli dzięki moim zdjęciom do tych wspaniałych chwil wracać.

W Kinie, W Ostrowcu - Kochaj mnie !

A może interesuje Was plenerowa sesja ślubna? Wybór pleneru zależy od Was: może to być nadmorski krajobraz, górski pejzaż albo urokliwe uliczki Starego Miasta. Wybór należy do Was. Najważniejsze, byście dobrze się czuli, bo to Wy jesteście głównymi bohaterami tej sesji. Wykonana przeze mnie fotografia ma być Waszą wspólną pamiątką, Waszą nagrodą za cały ten trud włożony w organizację wesela, ma być tym, do czego będziecie później chętnie wracać, czymś, co ma Was łączyć przez lata małżeństwa. Ceremonia weselna, a potem przyjęcie weselne, bywają czymś ulotnym, z czasem stają się wspomnieniem, które zapis na papierze fotograficznym ma pobudzić, by wspomnienie to zostało z Wami na zawsze. 

Dzięki fotografii czas wstrzymuje swój bieg!

Dołóżcie starań, by Wasz ślub był inny niż wszystkie! Oprócz fotografii ślubnych, albumów ślubnych i sesji plenerowych macie również do wyboru stylizowane sesje zdjęciowe. Są to sesje oscylujące wokół wybranego przez Was motywu. Dla osób lubiących kino retro najlepsze okażą się sesje stylizowane na stare filmy. Dla osób zakochanych w futbolu najlepsze będą sesje na stadionach. Możliwości jest oczywiście o wiele więcej.

zdjęcia wykonane przez fotograf ostrowiec

Stylizowana sesja zdjęciowa wymaga bowiem dobrania pasujących do scenerii sukni i garniturów, odpowiedniego makijażu, manicure oraz uczesania. Niezbędna jest również pasująca do scenerii biżuteria, zwłaszcza obrączki. Poza wyglądem Wybranków należy zadbać również o samą scenerię – niebagatelną rolę w tym wszystkim odgrywa odpowiednie dobranie kwiatów, które odbywa się we współpracy z doświadczoną florystką. Jak widać, tego typu sesja to zadanie dla całej drużyny zgranych ze sobą profesjonalistów. Nie jest wskazane, żebyście szukali ich osobno. Jako Fotograf ślubny mam zespół, z którym współpracuje od lat przy wykonywaniu podobnych projektów. Jak widać, profesjonalna sesja fotograficzna składa się z wielu szczegółów, wystarczy, że jeden z nich nie będzie pasował, a zaprzepaszczony zostanie cały misternie budowany efekt. Nie pozwólcie, by najmniejszy błąd zmącił Wasze wspólne szczęście!

obrączki ślubne Ostrowiec
Fotograf ślubny Ostrowiec Świętokrzytki
portret ślubny Ostrowiec

Jestem tu dla Was. Fotograf Ostrowiec Świętokrzyski 

Zaufaj mi. Powierz mi pieczę nad dokumentacją najważniejszego wydarzenia w Twoim życiu! Karol Woś czyli fotograf ślubny Ostrowiec to odpowiednia osoba do przygotowania fotograficznych pamiątek z tego wyjątkowego dnia!

Jestem z Wami wystarczająco długo, by powstał wyczerpujący i pełen emocji reportaż ślubny. Standardowo czas ten obejmuje okres od przygotowań do oczepin. Może być to określone indywidualnie, jednak zazwyczaj dwanaście godzin pracy wystarczy, by powstał satysfakcjonujący materiał.

Fotograf Ostrowiec - Oferta

Najbardziej podstawowa oferta (Pakiet Kryształowy) obejmuje reportaż od przygotowań do oczepin. Obejmuje 400 zdjęć, pięknie zapakowany pen-drive, dostęp do galerii internetowej. Wliczony jest również dojazd do Was. Termin przekazania Wam zdjęć to maksymalnie osiem tygodni. Pakiet Perłowy obejmuje zaś sesję plenerową, który zawiera również możliwość wykonania ujęć z drona. To niezwykle ciekawa możliwość, ponieważ zdjęcie wykonane z drona obejmuje szerszy kadr, w którym mieszczą się walory krajobrazu. Pomyślcie sami, ile daje mnie i Wam to możliwości aranżacyjnych! Dzięki nowoczesnej technice najskrytsze marzenia mogą zostać urzeczywistnione!

Posiadam upoważnienie do wykonywania fotografii w kościele i w katedrze. Pracuję na aparacie marki Nikon. Na wypadek awarii sprzętu mam zawsze ze sobą dwa aparaty. Ten wysokiej jakości sprzęt, jak i również nabyte wraz z doświadczeniem umiejętności, pozwalają mi tworzyć reportaże ślubne bez względu na słabe oświetlenie, czy inne tego typu problemy techniczne lub problemy atmosferyczne, pogodowe. Cały czas staram się podnosić swoje umiejętności, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach specjalistycznych. Tam też zdobywam informacje na temat najnowszych trendów w fotografii ślubnej. Jeżeli chodzi o modę ślubną, to jestem na bieżąco. Interesuję się filmem, co pomaga w pracy fotografa. Podglądam ujęcia realizatorów, staram się naśladować najlepsze metody i techniki. Staram się, by moje zdjęcia wyglądały jak kadry z filmu. Bo czy też życie nie jest jak film?

Ostrowiec dron wesele
dron na wesele - ujęcie z drona Lublin

Fotograf Ostrowiec - Kim Jestem

Jestem szczęśliwym tatą i razem z Moją kochaną rodzinką mieszkam w malowniczym miasteczku położonym niecałe 70 km od Ostrowca. Na wesela ubieram się elegancko, nie chcę przecież odstawać wyglądem od Was ani od Waszych gości. Standardem jest u mnie biała koszula i marynarka. Na pewno wtopię się dzięki temu w otoczenie. Pamiętajcie, mam być niewidoczny! To Wy w tej całej uroczystości jesteście najważniejsi!

Jako fotograf specjalizujący się w tematyce ślubnej, pragnę, aby wykonane przeze mnie zdjęcia wyrażały autentyczne emocje i uczucia, jakie Wam towarzyszą w tej niezapomnianej chwili! Zdjęcia te mają w końcu pokazać historię Waszej miłości i jej zwieńczenie na ślubnym kobiercu! Chcę dzięki mojej pracy dać Wam unikalną pamiątkę, z której będziecie korzystać przez całe życie, z rozrzewnieniem wracając do tamtych pięknych chwil. Bawcie się, bądźcie sobą, nie martwcie się o zdjęcia! Dobry fotograf to fotograf niewidoczny, o którego nie trzeba się martwić. Efekty mojej pracy poznacie, gdy już będzie po wszystkim, i gwarantuję, że będziecie zachwyceni!

Zapraszam do skorzystania z moich usług.
Pierwsze co musicie zrobić to wypełnić formularz kontaktowy, a ja zajmę się całą resztą.

Przewiń do góry