Fotograf_slubny_Pulawy

Poznaj mnie - fotograf ślubny Puławy i okolice, przeżyjmy tę historię razem

Jeżeli szukacie fotografa ślubnego z Puław, który z zaangażowaniem i pasją uwieczni najszczęśliwszy dzień w Waszym życiu, dobrze trafiliście.

Mam na imię Karol i tworzę reportaże ślubne, działam głównie na terenie województwa lubelskiego, ale bez problemu mogę dojechać w zasadzie w każde miejsce. Zdarzyło mi się być z tej okazji np. w Liverpoolu czy na Majorce.

Fotograf ślubny Puławy – byłoby dla mnie zaszczytem, gdybym to ja mógł być nim na Waszym ślubie. Poznajcie mnie, a niebawem zapomnicie, że między nami będzie jeszcze aparat. Chcę wprowadzić Was w przyjazną, nieskrępowaną atmosferę, gdzie staję się Waszym partnerem. Porozmawiajmy przy kawie, nie bójcie się zadawać pytań. Zaplanowanie wesela to ważne przedsięwzięcie, a ja mam w tym temacie doświadczenie i chętnie podzielę się wiedzą oraz będę dla Was wsparciem. Cenię sobie profesjonalizm, a fotografowanie traktuję poważnie, ponieważ powierzacie mi przecież ważne zadanie zrelacjonowania reportażu podczas Waszego ślubu i wesela. Uwierzcie mi jednak, że i Wy i ja możemy się przy tym świetnie bawić! 

Bawić ?

Tak, ponieważ fotografia sprawia mi dużo frajdy, a chwila i emocje zamknięte w zdjęciu nie przestaną być dla mnie magią.

Fotograf ślubny Puławy - dlaczego to miałbym być ja?

Za największą wartość mojej pracy uważam możliwość uchwycenia niepowtarzalnych i ulotnych momentów. Zatrzymanie w jednym ujęciu unikalnej chwili wzruszenia czy też najszczerszej, niekrytej radości, zawsze utwierdza mnie w przekonaniu, że fotografia może opowiedzieć niezwykłą historię. Na weselu staram się dostrzegać autentyczne, niewymuszone sytuacje i niezauważony uwiecznić je na zdjęciach. W tym ważnym dniu jestem dla Was i z Wami, w pełni zaangażowany, ale jednocześnie niewidoczny. Subtelne momenty wymagają subtelnej, nienarzucającej się obserwacji, wiem, że to ważne i tak właśnie lubię najbardziej pracować. Żadnej z uroczystości nie traktuję jako kolejnego zlecenia. ponieważ chcę poznać Was i Wasze rodziny, aby jak najlepiej móc wychwycić emocje. Wiem, po co to robię i za kilka, kilkanaście lat wrócicie do tych zdjęć a wszystko będzie nadal żywe, jakby to było wczoraj.

 

Puławy i okolice - Najpiękniejsze miejsca na sesje ślubną

Województwo lubelskie kryje wiele urokliwych miejsc. Jako fotograf ślubny pracujący w  Puławach i okolicach uważam za niezwykle trafione miejsce dla stworzenia pięknych kadrów. Podczas sesji poślubnej wyznaję podobną zasadę w kwestii naturalnych i spontanicznych ujęć ponieważ tylko naturalna fotografia jest ponadczasowa. Poczujcie się zatem swobodnie, a ja zrobię wszystko, aby zaszyć w zdjęciach każde czułe spojrzenie i wymowny gest. To ma być żywa pamiątka dla Was i Waszych bliskich, razem możemy stworzyć wzruszającą opowieść. Zaczynacie swoją wspólną drogę, a ja mogę zatrzymać w kadrach ten niepowtarzalny moment

Portfolio

Spotkajmy się

Fotograf ślubny Puławy i okolice – spotkajmy się i wspólnie zaplanujmy reportaż z Waszego ślubu. Wiecie już, jak pracuję i jak wiele serca wkładam w fotografię. Pary, z którymi dotychczas pracowałem były niezwykle sympatyczne, a nasza wzajemna otwartość dawała świetne efekty. Będzie mi niezwykle miło uczestniczyć i w Waszym ważnym wydarzeniu, aby przygotować niezwykłą pamiątkę, jaką będzie przepiękny album ślubny. Odezwijcie się, a ja przedstawię Wam ofertę i portfolio. Spotkajmy się, porozmawiajmy, omówimy szczegóły.

Moją pasją jest uwiecznianie uczuć, to niełatwa sztuka, ale za to niezwykle satysfakcjonująca. Wy zdążyliście mnie już poznać, teraz ja z niecierpliwością czekam na Waszą historię.

 Fotografia ślubna Puławy – piękne miejsce i niepowtarzalne sesje ślubne, bądźmy tego dnia razem.

Jeśli podoba Ci się mój styl wypełnij formularz kontaktowy na dole tej strony a ja zajmę się całą resztą.

Cieszę się, że tu jesteście. Jeśli szukacie fotografia ślubnego, śmiało się ze mną skontaktujcie. Odpowiem na wszystkie Wasze pytanie. Będę służył Wam radą i swoimi umiejętnościami. Pozwolę Wam przeżyć dzień Waszego ślubu tak, jak sobie wymarzyliście i uchwycę momenty, które następnie razem zamkniemy na kartach albumu ślubnego.

Zapraszam do kontaktu,
Wasz fotograf ślubny Karol Woś
 

 

"Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby, reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe"
Nora Ephron

Kontakt

Tel: 661-997-609

Dziękuje za przesłanie
Do zobaczenia Wasz fotograf ślubny Puławy

Przewiń do góry