Malownicza sesja ślubna na Majorce

Otoczona wodami Morza Śródziemnego, największa wyspa archipelagu Balearów – Majorka kusi słońcem, lazurową tonią, majestatycznymi górami, rajskimi plażami i pięknem architektury. Jest idealnym miejscem do stworzenia zachwycających zdjęć. Sesja ślubna w kraju, gdzie panuje zrównoważony klimat, a średnia roczna temperatura wynosi 18 stopni Celsjusza, jest miłą odskocznią od kapryśnej polskiej aury.

Październik na Majorce jest miesiącem ciepłym, ale nie jest to szczyt sezonu, dlatego możemy zwiedzać urokliwe miejsce, nie doświadczając tłumu turystów. Panujący spokój i poczucie odosobnienia stwarzają poczucie intymności, co sprzyja powstawaniu niezwykłych kadrów w urokliwych okolicznościach przyrody. Malownicze zdjęcia na Majorce powstają bez pośpiechu w atmosferze relaksu i odprężenia.

Sesja w ciepłych krajach to wspaniała pamiątka, a jej koszt wbrew pozorom, w dobie tanich linii lotniczych, nie jest dużym wydatkiem. Hasło „Sesja Majorka” nie stanowi wyzwania organizacyjnego, ponieważ jako fotograf mający doświadczenie w tego typu plenerach zagranicznych, służę pomocą przy zaplanowaniu wyjazdu.

Kiedy oglądamy malownicze zdjęcia na Majorce, widzimy zrelaksowanych, zadowolonych, zakochanych ludzi, którzy nie tylko pozują, by sesja ślubna wypadła dobrze, ale też cieszą się czasem spędzonym w swoim towarzystwie w ciekawym zakątku świata. Palmy, egzotyczna roślinność, wysokie klify, piaszczyste białe plaże, krystaliczna czysta woda, zróżnicowany krajobraz, przywołują wakacyjny klimat, któremu nie sposób się oprzeć. Zrelaksowani i urzeczeni pięknem wyspy nowożeńcy emanują dobrą energią, dzięki czemu fotografie nie są banalne i nudne.

Sesja w ciepłych krajach daje szanse na uchwycenie kunsztu w budownictwie. Zarówno niskie bielone wapnem kamienne domki, jak i architektoniczne skarby, czarujące zakątki i uliczki, stanowią doskonałe tło dla nowożeńców, którzy przy okazji tworzenia reportażu z wyprawy, mogą zwiedzić piękne miejscowości. Niezapomniane przeżycie i pamiątka w postaci nieszablonowych fotografii to ciekawa alternatywa dla wszystkich par, które szukają pomysłu na ślubną sesję zdjęciową.

„Niebo jak turkus , morze jak lazur , góry jak szmaragd, powietrze jak w niebie.” – tak o Majorce pisał nasz Fryderyk Chopin

Malownicza sesja ślubna na Majorce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry