O mnie

Kim Jestem ? Czyli kilka słów o mnie

o mnie czyli profesjonalny fotograf ślubny z Lublin
polecany fotograf ślubny
o mnie - fotograf z lublina

"Fotografia to smakowanie życia w 1/100 sekundy "
Marc Riboud

Cześć
Z pisaniem o sobie mam chyba największy problem, ale postaram się to zrobić a może ktoś z Was chce coś dodać i w ten sposób powstanie bardzo fajny tekst na temat „o mnie” czyli o mojej skromnej osobie. Czekam na wasze Wiadomości.

Mam na imię Karol.
Mam kochającą rodzinę – cudowną narzeczoną i córeczkę Nell która przyszła na świat 29/10/20. Tego dnia zostałem tatą. Wszyscy mówią, że ojcostwo zmienia mężczyznę, jego życie, spojrzenie na świat. Przede mną czas pełen miłości do dziecka. Podobno, gdy patrzy się sercem zdjęcia ślubne wychodzą piękniejsze. Mam nadzieję, że ta nowa percepcja pomoże mi być jeszcze lepszym fotografem dla Was.

Mieszkamy w malowniczej miejscowości na Lubelszczyźnie i tutaj swój wolny czas spędzam z aparatem w ręku. 

Wiem, że może zabrzmi to jakbym się trochę przechwalał, ale na prawdę jestem też wielkim szczęściarzem – robię w życiu to, co bardzo kocham – fotografuję i mam szczęśliwą rodzinę.

Uwielbiam fotografować ludzi, a fotografia ślubna daje mi tą możliwość. 

Dla mnie, każdy reportaż ślubny jest możliwością stworzenia wyjątkowej opowieści, która staje się pamiątką na wiele lat. Nie tylko dla Was, ale też dla Waszych bliskich czy w przyszłości dzieci o czym możecie przeczytać na moim blogu.

Ślub i wesele to momenty szczególne dla każdej Pary Młodej. Po latach w Waszej pamięci pozostaną jedynie wspomnienia tych pięknych chwil. Warto więc je uchwycić i utrwalić w ponadczasowej, naturalnej fotografii.

Coraz częściej spotykam się z opinią, że moje zdjęcia są wyjątkowe, naturalne i ponad czasowe. Że fotografia ślubna i sposób w jaki ją pokazuję, to nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim emocje, uczucia i dlatego moje zdjęcia zdobywają różne wyróżnienia o których mowa poniżej.

Fotografia dla mnie jest czymś, dzięki czemu można na chwilę przenieść się w inne miejsce i doświadczyć tego na nowo wrócić do wspomnień i miłych chwil. Jest opowiadaniem, historią, która pokazuje tak ważne chwile naszego życia.

Chcę, żeby moja fotografia była – naturalna, pełna emocji, uczuć, uśmiechów, zmarszczek, pełna miłości, opowiadająca historię Waszej miłość, prosta, a zarazem zawierająca nie tylko oczywiste kadry. Wszystko musi grać ze sobą. To mój cel i staram się go realizować.

Jeśli chcesz napisz do mnie a  pokażę historię Waszej miłości.  

„Fotografia jest dla mnie sztuką obserwacji. To umiejętność znalezienia czegoś interesującego w zwykłym miejscu. Odkryłem, że nie jest zbyt istotne co widać – istotne jest to, co potrafisz z tym zrobić"
Elliott Erwitt.

Kontakt

Tel: 661997609

Przewiń do góry