sesja w ogrodzie botanicznym w wykonaniu fotografa z Lublina Karol Woś

Similar Posts

4 Comments

  1. Super wpis, wszystko tak Dokładnie opisałeś, każdy etap przygotowań ! A fotorelacja jeszcze lepsza ? zdjęcia z ogrodu mega…? przepiękna pamiątka dla Konradków na całe życie

  2. Zdjęcia w ogrodzie botanicznym wyszły piękne i ujmujące, pełne radości i miłości. Wybranie takiego miejsca na sesję ślubną pokazuje, że para poszukuje niebanalnych rozwiązań i chce aby ich wspomnienia były niepowtarzalne. Kolorystyka i kompozycja zdjęć są świetne i pokazują wspaniałe połączenie natury i miłości. Życzę Parze Młodej wszystkiego najlepszego w nowym życiu razem!
    A Panu Fotografowi gratuluję ogromnego talentu !

  3. Jak sama nazwa wskazuje fotografie to obrazy utrwalone na nośniku fotograficznym (np. papierze fotograficznym lub cyfrowym sensorze) za pomocą aparatu fotograficznego.
    Jednak w tym przypadku to dużo, dużo więcej. Każde zdjęcie jest doszlifowane z największą starannością. Oddają one emocje towarzyszące Parze Młodej i pokazują atmosferę tego wyjątkowego dnia. Cała fotorelacja składa się w idealną całość, poprzez przygotowania , ślub, zabawę oraz samą sesję. Mając taką pamiątkę z pewnością przeglądałabym ją codziennie, zachwycając się wspaniale wykonanymi fotografiami. Od razu widać, że kryje się za nimi wielka pasja oraz ogromny talent. Gratulacje !!

    P.S. Kamerzysta też zasługuje na pochwałę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.