Poznajmy się – Fotograf ślubny Lublin

Poznajmy się – Fotograf Lublin

Cześć! Cieszę się, że odwiedzacie mojego bloga. Założyłem go aby pokazać Wam moją filozofię robienia zdjęć. Jako fotograf ślubny, chcę aby ujęcia oddawały prawdziwe emocje i uczucia pojawiające się w tym jedynym dniu w życiu każdej Pary Młodej.

Reportaż ślubny

Reportaż ślubne lublin
Profesjonalny fotograf Lublin Karol Woś

Będzie mi niezwykle miło, że mogę opowiedzieć historię Waszej miłości. Bo właśnie tym jest reportaż ślubny. To opowieść poprzez uchwycone kadry, niepozowane i nieplanowane. Reportaż to ulotne chwile, naturalne i prawdziwe. Reportaż ślubny to szczery śmiech, łzy – również te ocierane ukradkiem, uczucia, spojrzenia, które biją z każdej, pojedynczej klatki. Osoba oglądająca zdjęcia powinna poczuć się, jak ktoś uczestniczący w wydarzeniu mimo, iż niekoniecznie brał w nim udział. Fotografia reportażowa powinna angażować w ciąg wydarzeń, tak byśmy czuli to, co osoby na zdjęciach. Ich śmiech powinien brzmieć w naszych uszach, uchwycony powiew wiatru sprawiać, że czujemy zapach perfum czy kwiatów.

Moje spojrzenie na reportaż ślubny

zdjęcia ślubne lublin

Dla mnie, każdy reportaż ślubny jest możliwością stworzenia wyjątkowej opowieści, która staje się pamiątką na wiele lat. Nie tylko dla Was, ale też dla Waszych bliskich czy w przyszłości dzieci. Świadomość tego, że mam możliwość uczestniczenia w najważniejszym dniu Waszego życia daje mi ogromną satysfakcję i energię do dalszej pracy. Fotograf ślubny ma za zadanie tworzyć niepowtarzalną i niebanalną historię. To właśnie robię. Poznaję Was i to, co dla Was najważniejsze: rodzinę, przyjaciół i miejsca. Jestem z Wami, a nie obok Was, uczestniczący lecz niewidoczny. Pisząc to przychodzą mi na myśl słowa unikalnych życzeń ślubnych, które zapadły mi w pamięć pośród wszystkich oklepanych: „wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia”. Te życzenia to: „bądźcie ze sobą, a nie obok siebie”. Właśnie o to chodzi, bądźcie ze sobą i dla siebie tego wyjątkowego oraz każdego, kolejnego dnia. Ja zajmę się resztą 🙂

Ulotne momenty

Fotograf ślubny przede wszystkim powinien mieć intuicję. Musi szukać i przewidywać. Szukać tych niewielkich składników, które pozwalają ukazać uroczystość od strony jej uczestników. Powinien umieć przedstawić wydarzenia w swoim jedynym i niepowtarzalnym stylu. Musi umieć uchwycić chwile, których nikt inny nie zobaczył, lecz uwiecznione oddają emocje danego momentu. Zdarzenia, o których nikt by nawet nie wiedział. Co czyni moment? Tych niepowtarzalnych kadrów nie da się wykreować. Każda ingerencja czy próba kreowania wydarzeń to zabijanie momentów. Więc czym właściwie jest moment? To po prost sztuka – jego zauważenie i uchwycenie na zdjęciu.

fotogarf lublin sesja w rezydencji w szczerym polu
Zdjęcia ślubne Lubelskie

Detale ślubne warte uwiecznienia

Współcześnie Pary Młode zwracają ogromną wagę na detale ślubne – zaproszenia, dekoracje kwiatowe, tort, obrączki – piękne i unikalne, są zdecydowanie warte uwiecznienia na fotografii. Będę towarzyszył Wam od momentu przygotowań. Uchwycę to, co przygotowywaliście z tak ogromną starannością. Suknia ślubna, spersonalizowane spinki do mankietów, niecodzienny kolor butów. Te wszystkie detale stwarzają niepowtarzalny klimat. Pokazują Was i to co lubicie.

piękne zdjęcia lublin
obrączki ślubne Ostrowiec

Naturalne fotografie. Zdecydowanie Tak

Jeszcze kilka lat temu modne były zdjęcia czarno-białe lub w sepii. Jednak od kilku sezonów stawiamy na naturalność. Delikatności i subtelności mówię zdecydowane TAK. Ustawianie czy pozowanie odchodzi do lamusa i mam nadzieję, że już nigdy nie powróci. Najpiękniejsze fotografie to te w naturalnych kolorach. Jedynie delikatnie udoskonalone przez fotografa stają się prawdziwą historią. Nie proście mnie o wygładzenie zmarszczek czy zniwelowanie zakoli. Czy naprawdę chcecie wyglądać jak kopie modeli z gazet? Naturalność to prawda. Dlatego tak ważne jest znalezienie profesjonalisty, który przygotuje dla Was naprawdę piękną i jedyną w swoim rodzaju pamiątkę z dnia ślubu.

zdjęcia rodzinne lublin
fotograf lublin piken ujęcia rodzinne
piękne zdjęcia lubelskie

Sesja rodzinna w dniu ślubu

Czy to dobry pomysł aby organizować sesję rodzinną w dniu ślubu? Mając w głowie plan ślubu i wesela, Para Młoda zwykle nie zdaje sobie sprawy z tego, że czas tego dnia mija wyjątkowo szybko. Czasami chciałoby się zatrzymać albo cofnąć czas, ale niestety nikt nie ma takiej mocy. Misterne przygotowania, przyjazd pana młodego, błogosławieństwo, przysięga – początkowo wydaje się, że ten dzień będzie trwał wiecznie. Młodzi mają przed sobą wiele wzruszeń, a nawet stresów. Cały czas działa również adrenalina. W takich momentach nie nie mamy czasu myśleć o wszystkim, dlatego warto jeszcze przed ślubem dobrze się przygotować, aby później nie żałować, że coś uleciało z naszej głowy. Oglądając fotografie w albumie ślubnym, dopiero po czasie orientujemy się, jak wielu zdjęć brakuje. Oczywiście, zupełnie nie dziwi, że na większości znajduje się Para Młoda. Z drugiej strony zaczynamy poszukiwać ujęć z rodzicami, rodzeństwem czy dziadkami i ze smutkiem stwierdzamy, że takich nie ma. Co prawda mamy jedną fotografię, na której jest babcia, a na drugiej sam dziadek, jednak brakuje zdjęcia, gdzie znajdziemy tych wszystkich bliskich nam ludzi. To właśnie takie ujęcia mają ogromną wartość sentymentalną i są wspaniałą pamiątką. Nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla rodziców czy dziadków, którzy z dumą pokazują takie zdjęcia rodzinie i znajomym. Rodzinna sesja to znakomity i moim zdaniem obowiązkowy punkt weselnego harmonogramu. To także świetna zabawa oraz czas na miłe, rodzinne pogaduszki. W moim pakiecie porcelanowym oferuję rodzinną sesję w dniu ślubu, a także odbitki oraz przepiękny album, który możecie również podarować w prezencie bliskim Wam osobom.

Plenerowa sesja ślubna

Kilka dni po przyjęciu weselnym, kiedy emocje już opadną, Młode Pary wybierają się na sesję plenerową. Czasami bardzo długo zastanawiają się nad miejscem, do którego chcieliby się wybrać z fotografem. Dla mnie bardzo ważne jest aby były to miejsca bliskie Waszemu sercu. Miejsca, którym towarzyszyły piękne emocje: pierwsza randka, skradziony pocałunek czy wspólne wakacje. Czasami widzę jak te uczucia ożywają na nowo. Nie bójcie się, że suknia się ubrudzi, a garnitur wygniecie. Biegajcie, bądźcie swobodni i naturalni. Nie kryjcie swoich emocji, a obiecuję że łącząc je z odpowiednim światłem i tłem stworzę dla Was najpiękniejszą pamiątkę. Jeśli sesja plenerowa z niepowtarzalnymi kadrami jest waszym marzeniem, zapraszam do zapoznania się z ofertą pakietu perłowego, który zawiera również możliwość ujęć z drona.

Fotograf ślubny Ostrowiec Świętokrzytki
warszawa i Najlepszy fotograf w uk photoWos

Ujęcia z drona podczas sesji plenerowej

Robienie zdjęć z lotu ptaka daje o wiele szersze, inne możliwości. Przy użyciu drona powstają zachwycające fotografie, niemożliwe do uchwycenia w inny sposób. Główną zaletą takich zdjęć jest nieprzeciętny kadr, na którym widoczne są walory krajobrazu. Otrzymujemy zdjęcia jak z romantycznego filmu lub bajki. Para Młoda w otoczeniu wzgórz, wtulona w siebie przy zachodzie słońca. Brzmi fascynująco, prawda? Takie zdjęcia są szczególnie imponujące. Pomogę Wam ziścić te marzenia!

Ostrowiec dron wesele

Wybierz profesjonalizm i niebanalny styl fotografa

Obserwuję, słucham i przewiduję, uwieczniając to, co najpiękniejsze. Wybierzmy się we wspólną podróż. Pozwólcie mi opowiedzieć Waszą historię miłości.

Profesjonalny fotograf ślubny Lublin
piękne zdjęcia ślubne lublin
fotograf lublin
Poznajmy się – Fotograf ślubny Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry